czwartek, 1 grudnia 2011

Rozwiązanie pierniczkowego KONKURSU!!!

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękuję za przesłanie zgłoszeń.
Niniejszym ogłaszam wyniki pierniczkowego konkursu!

1 Wygrana główna: zestaw sześciu dekorowanych pierniczków jak na zdjęciu poniżej trafi do Eweliny ze Szczytna.

2 Wygrane dodatkowe:  2 duże serca z piernika na choinkę (12 x 12,5 cm) w złotym opakowaniu - dla każdej osoby po jednym trafią do Agnieszki Jaśkiewicz oraz do Bożeny (klapsa04)
 
Zwycięzcom serdecznie gratuluję i proszę o przesłanie na adres ciasteczkazdusza@gmail.com adresów do wysyłki!

Oto treści nagrodzonych zgłoszeń:
Ewelina
Unoszący się w powietrzu zapach pieczonych pierniczków to była w naszym domu pierwsza oznaka zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Pamiętam jak z bratem ukradkiem podjadaliśmy te miodowe pyszności z puszki, w której je mama przechowywała. Korzenny aromat i smak pierniczków zniewalał także podniebienie naszego taty, który na co dzień nie gustował w słodyczach.
Dzisiaj kultywuję tę tradycję w swojej rodzinie a widok pałaszujących pierniczki dzieci rodzi wspomnienia i czasami przyprawia o wzruszenie.
Wesołych Świąt!

Agnieszka Jaśkiewicz
Nigdy nie lubiłam pierniczków. 4 lata temu okazało się, że moja 6 m-czna córeczka jest alergikiem. Z czasem jak rosła i mogłam wprowadzać jej nowe smaki okazało się, że przy alergii tak wiele tego nie ma. Sama uwielbiam jeść i chciałam by moja Mała mimo alergii miała radość z nowych smaków. Zbliżały się Święta Bożego Narodzenia i co tu zrobić fajnego alergikowi, kiedy cała rodzina będzie pałaszowała ciasta? W Internecie znalazłam przepis na pierniczki bezmleczne i bezjajeczne. Zrobiłyśmy je razem, Zuzka miała wówczas 2,5 roku. Polałyśmy lukrem domowej roboty i posypałyśmy cudownymi kuleczkami. Od tamtej pory nie tylko lubię, ale nawet uwielbiam pierniczki. Są pyszne, wiele z nich rozdajemy się jako świąteczne prezenciki, a u nas w domu zdobią nie tylko stół ale i choinkę. 

Bożena (klapsa04)
Dlaczego lubię pierniczki?
Pytanie wręcz retoryczne...
Bo tylko z pierniczkami
Święta są wonne i śliczne!!!

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do zabawy w przyszłości.

Aneta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz