piątek, 20 kwietnia 2012

Zestawy edukacyjne "Biały ząbek" :-)

Moja Natalka miga się czasami od wieczornego mycia zębów. I oto są skutki - konieczność odbycia kilku wizyt u stomatologa. Córa szczęściem nie pała, ale cóż...

Pewnie jest więcej takich dzieci jak moja Natalka, bowiem, co tu dużo pisać, są przyjemniejsze zajęcia niż co najmniej 3-minutowe szorowanie uzębienia kilka razy dziennie :-).
Mam na nich sposób! Zabawne zestawy "Biały ząbek", by do tej codziennej czynności podejść ze śnieżnobiałym uśmiechem :-). I oczywiście po konsumpcji z chęcią umyć ząbki :-)

Zestawy "Biały ząbek" sprawdzą się także jako nagroda za dzielną postawę w gabinetach stomatologicznych :-)


6 komentarzy:

 1. Jakie piekne zabki ;-)


  Stosujesz lukier plastyczny czy marcepan? Zdradzisz czym przyklejasz?

  OdpowiedzUsuń
 2. Bacha, dziękuję Ci bardzo! :-). Używam lukru plastycznego, ale może kiedyś pokuszę się, by wypróbować marcepan. Lukier przyklejam na zwykły królewski, czyli robiony z wody i cukru pudru. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. No to tajemnica z glowy, ja dekoruje lukrem zwyklym (niech mu bedzie: krolewskim) moje pierniki ale powoli sie przekonuje do plastycznego. Jeszcze jestem na etapie podgladania ale moze kiedys zaczne praktykowac.

  Smarujesz cala powierzchnie czy tylko rogi? ;-)

  Piekne te Twoje wyroby a juz PAMIATKI Z POLSKI to rewelacja.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bacha, lukrem smaruję po całości, ale staram się używać go jak najmniej, bo i tak ciacha są słodkie. Jestem zachwycona wygodą w stosowaniu lukru plastycznego, choć nie wszystko da się wykonać jak przy użyciu królewskiego.
  Dziękuję jeszcze raz za miłe słowa. Przy sukniach ludowych narobiłam się jak szalona, ale moje ambicje zostały zaspokojone ;-)
  Pozdrawiam. Aneta

  OdpowiedzUsuń
 5. Aneto, trafiłam na Twojego bloga dzięki zdjęciom ciasteczek. CUDA Panie, CUDA!.
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dojrzała Mamo, bardzo Ci dziękuję! Moja pasja za chwilę zmieni swe oblicze (lub raczej otrzyma nowe), bowiem jeszcze w maju otwieram ciasteczkową działalność, zatem wszystko co tu widzisz i jeszcze więcej będzie na zamówienie :-). Pozdrawiam Cię serdecznie i zapraszam! Aneta

  OdpowiedzUsuń