czwartek, 2 maja 2024

Co powiesz na samodzielne wykonanie ciasteczek z okazji Dnia Matki?

Kochani,

Dzień Matki każdego roku bardzo mnie wzrusza. Sięgam wtedy myślami do mojego dzieciństwa, które było beztroskie, piękne i chyba ten upływ czasu na mnie tak działa. Teraz, jako dorosła osoba, czuję ogromną wdzięczność za miłość i troskę, jaką otaczali mnie rodzice. Dzisiaj sama jestem mamą i wiem, że rodzicielska rola jest wspaniała, choć czasami trudna i wymagająca. 

Jeżeli szukacie upominku dla swoich mam i nie macie pomysłu, czym je w tym roku zaskoczyć (przecież kwiaty, czekoladki, perfumy, itp. już były ;)) zachęcam do odwiedzenia mojego sklepu z foremkami do ciastek oraz szablonami do ich dekoracji. Personalizowany zestaw ucieszy mamę i osłodzi ten dzień :) Przykładem wypieku, na którym powstał napis od szablonu jest np. poniższy pierniczek. Do dekoracji możecie użyć lukru, barwnika spożywczego w sprayu lub cynamonu/cukru pudru :)

Słodkiego Dnia Matki! :)

Aneta

aneta@ciasteczkazdusza.pl 


Ciasteczko upiekła, udekorowała i zrobiła zdjęcie - Patrycja Staszczyk-Ellmann

Propozycje szablonów kulinarnych oraz foremek do ciastek, jakie, pośród wielu innych (z kwiatami, sercami, nawiązującymi do codziennych czynności mam), znajdziecie w sklepie na 

 


 

 
   
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz